Mazowieckie Sieci Światłowodowe


O firmie

Nasza firma dostarcza łącze Internetowe drogą światłowodową w technologii FTTH, telewizję cyfrową i telefonię stacjonarną na terenie gminy Konstancin Jeziorna i Piaseczna od 2010 roku. Nasze usługi oferujemy klientom indywidualnym, firmom ale też instytucjom publicznym. Obsługujemy większość placówek publicznych w Konstancinie Jeziornie świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta jest tym co wyróżnia nas od innych dostawców, a ciągle rosnąca liczba zadowolonych abonentów, świadczy o jakości usług które oferujemy.

Skupiamy w naszym zespole osoby które fascynują nowinki techniczne, internetowe jak i multimedialne, które zawsze służą dobrą radą. Nasza sieć jest stale modernizowana a jej zasięg powiększany, by móc oferować jak najwyższy standard świadczenia usług idąc z duchem czasu i tym co najnowsze i najlepsze na rynku.

Problemy rozwiązujemy od ręki, na rzeczy niemożliwe każemy czekać do 24h.

W tym roku planujemy wprowadzić najnowszą telewizję cyfrową oferującą między innymi catch up do 3 dni (darmowa przewijarka wszystkich programów), telewizję na urządzeniach mobilnych – już nie będziesz przywiązany do telewizora a to tylko niektóre z nowości nad którymi pracujemy. Daj się zaskoczyć i dołącz do nas!

Mazowieckie Sieci Światłowodowe Sp. z o.o. – Twój dostawca Internetu, po sąsiedzku.